3 Ocak 2017 Salı

Alışveriş Yapmadan Bizi Arayınız

Kuzine soba almadan önce mutalaka küçük bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Alacak olduğunuz kuzinede sac kalınlığının yanında kuzinenin  yanması , pişirmesi ve çekmesi ile dayanımı önemli olan özelliklerdir. 1 veya 2 yıl dayanımı olan kuzineler piyasada yer almak da olup tekrardan sizlere kuzine almak zorunda bırakıp paranızı heba etmeyiniz.

 Kuzinenin özelliklerinin yanı sıra ısıya dayanıklı boya ile piyasaya sürülen boyalar kısa zaman içerisinde özelliğini kaybedip kuzineden çıkmaktadır. Parlak boya ile olan kuzinelerde maliyeti düşürmek adına tiner kullanılarak ısıya dayanıklı olarak satılmaktadır. Gerçek ısıya dayanıklı kuzine boyası herhangi bir madde katılmayarak yani tiner kullanılmayarak boyanan mat renkli kuzinelerdir. ( tiner yanıcı özelliği olduğundan dolayı kısa süre içerisinde kuzineden uçup gitmektedir . )

Araştırmadan kuzine almamanızı tavsiye eder ve paranızın düşmanı olmayın binbir emek vererek kazandığınız parayı kaliteli ürün alarak tadını çıkarın . Her iki yılda bir kuzine almayın. Merak ettiğiniz her şey için arayıp bilgi alabilirsiniz.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder