2 Nisan 2015 Perşembe

Rize tipi özel imalat davlumbazli kuzine

Rize Tipi Davlumbazlı Taş Mangal Özellikli Kuzine Soba Modeli

Sektörde 1986 yılından bu yana öncü firma özelliğini koruyan Nur Ak Rize Kuzine Soba gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün kendini yenilemektedir. Kuzine soba çeşitleri arasında sizlere bir çok model sunmaktadır. Resimde görmüş olduğunuz Rize tipi alttan fırınlı bir odun sac kuzinesidir. Kuzinenin üzerinde görmüş olduğunuz beyaz taş ise pileki taşıdır.

Pileki Taşı Nedir ?


Bir dönemler, şehirler de yeni yapılan binaların balkonlarına iliştirilen Şömine ya da barbekü modası vardı ya, siz o şömine veya Barbekü’nün bir evin içindeki dev boyutunu düşünün, işte o da karadeniz evlerinin “Ocakbaşı” adını verdiğimiz yerdir. Tüm evlerde Ocaklarda da bu Pileki taşı vardır. Mısır ekmeği başta olmak üzere, ekmek, hamsi, balık ve türlü türlü yemeklerin kolayca ve çabucak pişirildiği yerdir.


Taş Mangal Özellikli Davlumbazlı Rize Kuzine Sobası

Bizde sizler için Pileki taşını yıllara meydan okuyan Rize kuzinesini bir araya getirerek evlerinizin mutfağında, balkonunda, bahçe katlarınız da davlumbazı sayesinde koku sorunu yaşamadan yemeklerinizi farklı bir lezet ile hazırlayabileceğiniz ve rahatça kullanabileceğiniz bir kuzine çeşiti hazırladık. Uygun fiyat garantisiyle birlikte uzun zamanlar kullanabileceğiniz kuzine sobamızı sipariş verebilirsiniz. 
Share this article :

1 yorum: